1 / 5
Foto e USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi
Foto e USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi
Foto e USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi
Foto e USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi
Foto e USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi

USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
16.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.98 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
04 dhjetor 2023 - 05 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
04 dhjetor 2023 - 05 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shpërndarësi për USB i kompanisë Axago modeli HUE-X3B është shpërndarës me ngjyrë të zezë prodhuar nga materiali i plastikës i ndërtuar me dizajn special dhe shumë funksional për rritjen e kapacitetit të pajisjes suaj kompjuterike. Përmban katër USB 2.0 porte, lidhet me pajisjen kompjuterike me USB port 2.0, dhe ka katër porte dalës USB 2.0 të cilët mundësojnë përdorim për pajisje që përkrahin USB port. Gjatësia e shpërndarësit nga pjesa lidhëse në pjesën shpërndarëse është 120 cm gjë që mundëson përdorim pa problem dhe efikasitet. Shprndarësi ka të integruar sistemin bus-bus-power që e ruan nga ngarkesat e mundshme të nxetësisë shkaktuar nga përdorimi. Shpërndarësi ka dimensione 56 x 50 x 30 mm, dhe peshon vetëm 50g.
Kodi i prodhuesit:
HUE-X3B
Lansuar:
16 Gusht 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HUB:
USB 2.0:
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
AXAGON
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595247902504123
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB shpërndarës Axago - HUE-X3B, 1.2 m, i zi
16.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo